CEO
Mihkel Valdek
+372 503 9205
mihkel@valdek.ee

Logistikajuht
Märt Valdek
+372 513 9205
mart@valdek.ee

Arendusjuht
Viljar Valdek
+372 5392 3695
viljar@valdek.ee

Müügijuht
Priit Valdek
+372 5330 4216
priit@valdek.ee

Ostujuht
Eero Särak
+372 5399 1105
eero@valdek.ee

Tootmisjuht
Sten Paavo
+372 5567 1888
sten@valdek.ee

Soome kliendihaldur
Mati Õunloo
+372 5326 8625
mati@valdek.ee

Pinnatöötluse juht
Priit Loo
+372 5392 9486
priitloo@valdek.ee

Ettevõtte andmed
Valdek AS
Keila, Piiri 12A
76610 Harjumaa, Eesti
valdek@valdek.ee
Registrikood: 10088533
KMKR nr: EE100429109
Swedbank:
Swift: HABAEE2X
A/a: EE672200001120252957

Peakontor / tootmine: Keila, Piiri 12A > vaata kaardil < Montaaž: Tutermaa > vaata kaardil <

ISO 9001
ISO 14001

Ettevõttes lähtume kvaliteedijuhtimisüsteemist ISO 9001:2015 ja keskkonnajuhtimisüsteemist ISO 14001:2015
AS Valdeku juhtimispõhimõtted on:
  • usaldusväärsus;
  • professionaalsus;
  • toodete kõrge kvaliteet;
  • uute tehnoloogiate kasutamine;
  • töötajate kõrge motivatsioon;
  • selged ja lihtsad reeglid;
  • turvaline ja tervislik töökeskkond;
  • töötajate jätkuv areng ja õppimine;
  • keskkonnasäästlik tootmine;
  • juhindume õigusaktidest (standarditest ja normatiivaktidest).
Keskkonnaaspektidel võtame arvesse:
  • toormaterjalide säästlikku kasutust ja taaskasutust;
  • tehniliselt korras seadmed;
  • jäätmemajandust;
  • kemikaalide kontrollitud kasutamist;
  • energiakasutust;
  • müra;
  • loodusressursside säästlikku kasutamist.

Peresõbralik
tööandja

Osaleme peresõbraliku tööandjamärgise programmis, kus meile on omistamisel hõbetase.

Hõbetaset omavas organisatsioonis oskab juhtkond muuta organisatsioonikultuuri peresõbralikumaks. Hõbetaset omav organisatsioon suurendab töötajate autonoomiat, on loobunud ametipõhistest tööjuhenditest ja kasutab n-ö rollikirjeldusi. Hõbetaset omavat organisatsiooni iseloomustab ka kaasav juhtimine, vähene bürokraatia, mikromanageerimise puudumine jne.